Relación definitiva de admitidos 2014/15

O Consello Escolar do Ceip de Figueiroa en sesión extraordinaria celebrada o día 13 de abril, procedeu á adxudicación definitiva das vacantes ofertadas para o curso escolar 2014/15, tal como se indica a continuación:

1º. De acordo co artigo 19, apartado 1, da Orde de 12 de marzo de 2013,  adxudicáronse en primeiro lugar os postos escolares que gozan de prioridade por proceder das parroquias adscritas.

2º. Os procedentes do barrio de Figueroa, por estar nel ubicado o centro.

3º. Procedeuse á baremación das restantes solicitudes presentadas.

4º. En visita realizada polo Director á Inspección Educativa de Pontevedra o día 3 de abril, acordouse con carácter excepcional para o curso 2014/15 a creación dunha unidade máis de 4º de Educación Infantil, para resolver a situación das familias con fillos/as escolarizados no centro que non obtiñan praza no Ceip de Figueiroa.

5º. En virtude desto último, o Consello Escolar acorda admitir a todos os alumnos e alumnas que presentaron solicitude de admisión, e que se recolle na seguinte relación:

A) LISTA DEFINITIVA DE ADMITIDOS PARA 4º DE EDUCACIÓN INFANTIL

    ALUMNO-A DIRECCIÓN PUNT TRANS ZONA
TRANSPORTE 1 TERCEIRO PEREIRA, MARÍA MATALOBOS   X  
2 RODRIGUEZ RÍOS, BREOGÁN TOEDO   X  
3 BARBEITO GESTAL, IVÁN GUIMAREI   X  
4 IGLESIAS FUENTES, OLALLA SANTELES   X  
5 MATALOBOS, BUJAN, MANUEL MATALOBOS   X  
6 DURO SAN MARTIN, ANDRÉS A SOMOZA   X  
7 LOPEZ SIXTO, MARCOS AGUIONS   X  
8 REY ROSENDE, LIA BARBUDE   X  
9 FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, NICOLÁS PARADELA   X  
10 CIBEIRA CASAL, PABLO SANTELES   X  
11 LEA DIEGUEZ, XOEL VINSEIRO   X  
12 PICALLO SILVA, LOLA GUIMAREI   X  
13 PICALLO SILVA, RAUL GUIMAREI   X  
14 ALVAREZ ROSENDE, CATALINA MOREIRA   X  
15 IGLESIAS MARQUE, NOA MOREIRA   X  
16 LOUREIRO PAZOS, YANIRA SANTELES   X  
17 GARCÍA COSTOYA, PABLO BARBUDE   X  
18 MIGUEZ CONDE, MAURO GUIMAREI   X  
19 ALLER MATALOBOS, UXÍA VINSEIRO   X  
20 LOUREIRO VILLAR, XULIA MATALOBOS   X  
21 MARQUEZ MENDEZ, LIDIA MOREIRA   X  
22 NEIRA IGLESIAS, LUCIA LAGARTONS   X  
23 RODRIGUEZ FINS, LUCIA A SOMOZA   X  
24 VALCARCEL VILARELLE, PABLO GUIMAREI   X  
25 GAREA GAÑETE, MATEO SANTELES   X  
26 NEIRA RODRIGUEZ, NOA RIBEIRA   X  
27 SANCHEZ RIVEIRA, MARCOS SANTELES   X  
BARRIO DE FIGUEIROA 28 MATA LEA, MANUEL AVDA DE SANTIAGO, 98     X
29 REBOREDO CARRACEDO, ADRIÁN AVDA DE SANTIAGO, 87     X
30 ALVAREZ CARABAN, XAVIER AVDA SANTIAGO, 71     X
31 CABALEIRO FERNÁNDEZ, IAGO AVDA DE SANTIAGO, 65     X
32 CARBIA PORTO, IVÁN AVDA DE SANTIAGO, 68     X
33 ROMERO BARCALA, NOA RUA DA CULTURA     X
34 CALVIÑO GODOY, SAMUEL AVDA DE SANTIAGO, 63     X
35 VILAS FERREIRO, NICOLÁS AVDA DE SANTIAGO, 92     X
36 MARTINEZ FERNANDEZ, JOSE AVDA DE SANTIAGO, 102     X
37 RODRIGUEZ RAJOY, MANUEL AVDA DE SANTIAGO, 104     X
38 VILLANUEVA SIMÓN, ENMA AVDA DE SANTIAGO,63     X
39 RIVADULLA DURÁN, XOEL AVDA DE SANTIAGO, 69     X
40 CARRILLO FUENTES, NEREA AVDA DE SANTIAGO, 96     X
41 COSTA SÁNCHEZ, ZAIRA AVDA DE SANTIAGO, 100     X
42 RIAL OTERO, CARLA AVDA DE SANTIAGO, 65     X
BAREMO 43 REY VARGAS, JULIA BAYUCA 21    
44 LUSQUIÑOS FARIÑA, ELOY AVDA DE SANTIAGO, 51 16   X
45 NEIRA IGLESIAS, RITA LAGARTONS 6 X  
46 PEREIRA GARCIA, ANGEL AVDA DE SANTIAGO, 76 13   X
47 DIAZ MARTÍNEZ, ALMA AVDA BENITO VIGO 13    
48 GARRIDO GORÍS, SARA AVDA FERNANDO COND 13    
49 SANDE OTERO, IKER AVDA DE PONTEVEDRA 13    
50 CAMPOS BARROS, ADRIÁN AVDA ROSALIA 12    
 
  51 FIEIRO AMEIJEIRAS, LOIS S ANTÓN 12    
52 CAAMAÑO CARABÁN, ANA JIMENA SAN ANTÓN 11    
53 COSTOYAS ROSENDE, DAVID GRADIN 11    
54 FILLOY PERSAUD, VIVIAN VALENT AVDA DE SANTIAGO, 53 9   X
55 AGRA PAMPIN, ALEIXO AVDA BENITO VIGO 8    
56 ARCAY ROCAMONDE, GORKA TOEDO TRABALLO 7    
57 GONZÁLEZ BRAVO, LÍA AVDA AMERICA 3    
58 OTERO MOREIRO, MAURO AVDA DE AMERICA 1    
59 REGUEIRA SALGUEIRO, RODRIGO AVDA DE SANTIAGO, 71 0   X
60 CAVALLI CAEIRO, LIONEL AVDA DE SANTIAGO, 96 0   X
61 CANICOBA CERVIÑO, MARTÍN AVDA DE SANTIAGO, 78 0   X
62 BALO BUELA, SARA VILAR 0    

B) LISTA DEFINITIVA DE ADMITIDOS PARA 3º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

 1. PEREIRA OTERO, VERÓNICA

C) LISTA DEFINITVA DE ADMITIDOS PARA 4º DE EDUCACIÓN PRIMARIA

1. RODRÍGUEZ ARIAS, IRIA